Portatherm.sk Portatherm.cz
Kontaktujte nás!
+420 530 500 454
Pod Sídlištĕm 1, 636 00 Brno
info@portatherm.cz

Kyvné dveře

Ve frekventovaných prostorech, jako jsou například sklady, výrobní haly nebo jiné komerční prostory, je žádoucí co nejvíce usnadnit pohyb lidí i strojů. Klasické dveře proto nejsou to správnou volbou, mnohem lepší volbou je zvolit kyvné dveře. Při jejich použití odpadá starost s otevíráním dveří pomocí kliky – do kyvných dveří stačí jednoduše tělem či vozíkem zatlačit a rázem máte cestu volnou. Zavření křídel je díky pružinové mechanice automatické.

Kyvné dveře lze pohodlně otevírat do obou stran, takže umožňují jednoduchý průchod v obou směrech. V místech, kde dochází k opravdu častému otevírání dveří a kde je frekvence průchozích vysoká, je ideální použítí speciálního PVC panelu zesilněného tkaninovou mřížkou.

Usnadněte si průchod díky kyvným dveřím

Kyvné dveře jsou v pantech usazené pomocí speciální mechaniky, které umožňují jejich častý kyvný pohyb. Dveře jsou uzpůsobené pro vysokou frekvenci průchodů, proto vydrží i namáhavý prostor ve skladech či prodejnách. Každý, kdo má často plné ruce materiálu, krabic nebo čehokoliv jiného ocení jednoduché otevírání kyvných dveří, které lze otevřít pouhým lehkým strčením.

Výhody kyvných vrat:

  • tepelná izolace prostoru
  • eliminace průvanu, hluku, prašnosti
  • ochrana zdraví a bezpečnosti zaměstnanců
  • nevyžadují manipulaci

 


Poptávkový formulář - nezávazná kalkulacePowered by BreezingForms